FX-15

   
Fiyat : 60 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
ÇOK HIZLI ZAYIFLATIR ÜRÜNÜMÜZ ORJİNALDİR
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Üreticinin sitesinde yapılan açıklamaya göre FX15, içeriğindeki metabolizma hızlandıran bitkisel hamMaddeler vasıtasıyla kısa süredeSağlıklı olarak toksinlerden arınılmasına ve kilo verilmesine yardımcı olan bir ürün olduğu belirtiliyor.

Açıklamada şu ifadelere yer veriliyor
FX15 Lotus yaprağı ekstresinin toksinlerden arındırıcı ve lipid düzeyini düşürücü etkisi vardır. FX15 içinde bulunan lotus yaprağı fazla kiloları gidererek sindirim sistemini düzenler. Yapılan araştırmalar ayrıca lotus yapraklarının damarları genişletip tansiyonu düşürdüğünü ispatlamıştır. FX15 içeriğinde bulunan yeşil çay antienflamatuar ve hücre yenileyicidir. Kolesterolü düşürür. Dolaşımı düzenler. Yeşil çayın cildi sıkılaştırıcı özelliğiile de zayıflama sürecindeki cilt sarkmalarını da önler.

Fx15 zayıflama hapı'nın içeriğinde neler vardır
fx15 zayıflama hapı, zayıflama özelliğinin yanında içeriğinde bulunan diğer bitkiler, üzüm çekirdeği ekstresi, hücre zarlarını güçlendirir ve hücreleri oksidatif hasardan korur. Antioksidan alımı sadece hastalıklardan korunmamıza sağlamakla kalmaz, birde erken yaşlanmayı önler, gençleştiricidir ve enerji vericidir.

fx15 İÇERİĞİ

  • Çinko
  • C Vitamini
  • Üzüm çekirdeği ekstresi
  • Lotus yaprağı ekstresi
  • Yeşil çay ekstresi
  • Mikrokristalin selüloz
  • Kapsüller Tamamen Bitki Kökenlidir ve %100 doğaldır.

Fx15'i Kimler Kullanamaz
Kullanmakta olduğunuz ilaç varsa fx15 zayıflama hapını kullanmadan önce muhakkakdoktorunuza veya eczacınıza danışınız.

fx 15 zayıflama hapını 18 yaşından küçükler, hamile ve emziren kadınlar kullanmamalıdır. fx15 ürünü hızlı yağ yakıcı olup enerji açığa çıkartır. Az uyutmasına rağmen dinçlik verir ve kolay uyanmanızı sağlar. Susatıp ağız kuruluğu yaptıkça bol Su içilmelidir. Tok tutucu özelliği vardır.yemek yemeğe zorlanılmamalıdır, mide bulantısı yapabilir. Hızlı kalp atışı, baş dönmesi, şiddetli baş ağrısı, nefes darlığı ve benzeri belirtiler doz aşımı belirtileridir. Böyle durumlarda ürünü kullanmaya 2 Gün ara veriniz ve 3. günden itibaren dozu 1 e düşürerek sabah 1 akşam 1 alarak devam ediniz. Beklenmeyen bir etki gördüğünüzde fx15 zayıflama hapını kullanmayı derhal kesip doktorunuza başvurmanız gerekiyor.

 
 
TÜRKİYENİN HER YERİNE ADRESE TESLİM MNG KARGO İLE KAPIDA ÖDEMELİ OLARAK SİPARİŞLERİNİZ GÖNDERİLİR.TOPTAN ALIMLAR İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.
BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER SAYGILAR SUNARIZ.
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj