ÇATLAK YAĞI (bitkisel)

   
Üretici : akzer
Fiyat : 20 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
çatlakları giderir
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar
ÇATLAK YAĞI
hamileliğin 4. ayından itibaren bacak, karın ve göğüste kullanılabilir. Düzenli olarak sabah ve akşam haricen kullanılmalıdır.
Çatlaklar çevresindeki cildin doğal rengine kavuşmaya eğilim göstermeye başlayarak daha dar ve ince çizgi görünümü alır.
 akzer çatlak yağı doğadan cildinize vereceğiniz kıymetli bir hazinedir. Nedeni ise  tamamen organik olmasıdır ve tedavi etme niteligi esas kılınarak üretilir.   sadece hamilelikte değil diyet sonrası kilo kaybından kaynaklı çatlakları ve yoğun egzersiz sonrası oluşan deformasyonları tedavi etmesi ile muadilleri arasında tartısmasız bir farklılığa sahiptir.  Kadınların tedavisi imkansız olduğunu düşündüğü çatlakların protein liflerini üreten fibroplast hücrelerini aktifleştirerek oluşan hasarın yok edilmesine yardımcı olur ve deriyi eski görüntüsüne kavuşturur. Hamileliğin 3. Ayından itibaren kullanılmaya başlanması önerilen çatlak yağı kullanım şekli olarak günde  bir kez çatlakların yoğun olduğu göbek, bacaklar ve karın bölgesine uygulanmalıdır.  çatlakların önlenmesi kadar var olan çatlakların tedavisi konusunda da kullanılan bir kozmetik ürünür.
 Çatlak yağı cildi sadece korumakla kalmaz bir duvar görevi görüp aynı zamanda onarıcı ve besleyici bir özelliğe de sahiptir. Özellikle tüm anne olan bayanların en büyük sorunu haline gelmiş olan çatlaklara karşı mükemmel bir sonuç veren çatlak kremleri sayesinde aynalara baktığınızda yüzünüz düşmek zorunda değil artık. Kalıcı ve etkili sonuçlar ile eski sağlığınız yanında güzel görünümünüze de kısa sürede kavuşabilir ve bu çatlak problemleri ile kafanızı daha fazla meşgul etmeye son verebilirsiniz. Bir çok kişi bu çözüme inanmakta zorlanmakta ve imkansız görmektedir. Ancak alıp deneyenlerin gördükleri mükemmel sonuçlardan sonra bu tedavi yönteminin bu kadar kolay olabilmesi de yine aynı şekilde şaşırtmaktadır.
 hamileliğin 3. ayından itibaren karın bölgesi, gögüs bölgesi ve basenlerde çatlak oluşumunu önlemek için koruyucu amaçlı kullanılmalıdır.Ayrıca hamilelik sonrası cilt yapısına bağlı olarak 3 ay daha kullanmaya devam edilerek vucudun toparlanma ve sıkılaşma süresini hızlandırıcı özellik gösterir. Gelişme dönemlerinde kilo alma sürecinde sürekli, yine kilo verme sürecinde 3 ay daha kullanılması uygundur.
  
  çatlak yağı, oluşan çatlakları kapatmak değil tedavi etmek amaçlı tasarlanıp üretilmiş bir üründür. Bayanların tedavisi imkansız olduğunu zannettikleri çatlakların  çatlak yağı tarafından protein liflerini üreten fibroplast hücrelerini aktif ederek oluşan hasarın giderilmesine yardımcı olur ve cildi eski görüntüsüne kavuşturur.
 
 
TÜRKİYENİN HER YERİNE ADRESE TESLİM MNG KARGO İLE KAPIDA ÖDEMELİ OLARAK SİPARİŞLERİNİZ GÖNDERİLİR.TOPTAN ALIMLAR İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.
BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER SAYGILAR SUNARIZ.
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj