LW6090 ZAYIFLAMA HAPI

   
Fiyat : 60 TL (KDV Dahil)
Ürün Özellikleri
SAĞLIKLI ZAYIFLATIR
 Sipariş        Detaylar
 
 
Detaylar

Lw6090 Zayiflama
, içerisindeki vitamin, mineral ve antioksidanlarla sağlıklı bir şekilde kilo verilmesine yardımcı olan bir üründür, Formülasyonda bulunan krom, insan organizmasından karbonhidrat metabolizması için önemlidir. Kolesterol, yağ ve protein sentezi için hayati bir mineral olan krom, kan şekeri düzeyinin sabit kalmasını sağlar.

Kromun osteoporozla savaşta ve yakalanmayı geciktirmede etkili olduğu, ayrıca kas oluşumunu da etkilediği bilinmektedir. HHS Bitkisel LW 6090‘ın içerisindeki L-Carnitine’nin vücuda başka hiçbir besin maddesinin yapamadığı bir görevi vardır.

LW6090, içerisindeki vitamin, mineral ve antioksidanlarla sağlıklı bir şekilde kilo verilmesine yardımcı olan bir üründür, Formülasyonda bulunan krom, insan organizmasından karbonhidrat metabolizması için önemlidir.

Kolesterol, yağ ve protein sentezi için hayati bir mineral olan krom, kan şekeri düzeyinin sabit kalmasını sağlar. Kromun osteoporozla savaşta ve yakalanmayı geciktirmede etkili olduğu, ayrıca kas oluşumunu da etkilediği bilinmektedir.
LW 6090‘ın içerisindeki L-Carnitine’nin vücuda başka hiçbir besin maddesinin yapamadığı bir görevi vardır. Vücuttaki yağarın hızlı bir şekilde yakılmasını sağlar. Bu nedenle de enerji açığa çıkar. Pek çok araştırma L-Carnitine’nin spor dayanıklılığın arttırmada faydalı olduğunu göstermiştir.
HHS LW6090 enerji üretimindeki rolü, erkeklerde üretkenliğin artmasında destek olması açısından da önemli bir yeri tutmaktadır. Likopen çok güçlü bir antioksidandır ve zarar görmüş hücreleri onarmaya yardımcı olur. Yeşil çay cildi sıkılaştırır, zayıflama sürecinde cilt sarkmalarını önler.

lw6090-zayiflama-hapi
Kullanmadan önce prospektüsü dikkatlice okuyunuz. Kullanmakta olduğunuz ilaç varsa muhakkak doktorunuza veya eczacınıza bildiriniz. 18 yaşındaki kişiler, hamleler ve emziren kadınlar kullanmamalıdır.
Susatıp ağız kuruluğu yaptıkça bol su içilmelidir. Tok tutucu özelliği vardır. İlk 10 gün vücut faklı tepkiler verebilir. Kandaki yağın parçalanması Kılcalların çalışmasına ve vücutta karıncalanmaya sebebiyet verebilir.Bunlar geçicidir. Hızlı kalp atışı, baş dönmesi, şiddetli baş ağrısı, nefes darlığı ve benzeri belirtiler doz aşımı belirtileridir.

LW6090 ‘ın etkisini kullanmaya başladığınız günden itibaren görebilirsiniz. Metabolizmanızı düzenlemeye ve sindiriminizi kolaylaştırmaya yardımcı olacaktır. Bu sırada fazla yağlarınızı kaybetmenize yardımcı olacak. Gün aşırı tartılarak Gün gün ne kadar yağ yaktığınızı, kontrol edebilirsiniz

LW6090 Zayıflama Hapı yemeklerden 30 dakika önce sabah akşam 1 kapsül alınır. Gün içinde mutlaka en az 2-3 litre su tüketmelisiniz. LW6090 Zayıflama Hapı aldıktan sonra tokluk hissi verdiği için yemek yememezlik yapmayınız. Az da olsa gün içerisinde bir şeyler yemelisiniz.

Hayır, herhangi bir yan etkisi yoktur. LW6090 Zayıflama Hapı reçeteye tabii olmayan %100 güvenilir bitki karışımından oluşmaktadır.

  • 16 yaşından küçükler kullanamaz.
  • Hamile, gebe ve emzirenler kesinlikle zayıflama kapsülü kullanamaz.
  • Karaciğer, kalp ve böbrek yetmezliği olanlar LW6090 Zayıflama Hapı kullanamaz.
  • Kullanmakta olduğunuz ilaç varsa muhakkak doktorunuza veya eczacınıza danışınız.
  • Yüksek tansiyonlu kişiler kullanamaz.
  • Ülser veya Gastrit şikayeti olanlar LW6090 Zayıflama Hapı kullanamaz.
  • Alkol ile birlikte zayıflama hapı kullanmamaya özen gösteriniz.

LW6090 Zayıflama Hapının kullanılmasında herhangi bir sakınca yoktur. Sağlıklı kilo verimi devam edecektir.

LW6090 Zayıflama Hapı kullanamaya başladığınızda regli dönemindeyseniz geçmesini bekleyin. LW6090 Zayıflama Hapı kullanamaya başladıktan sonra ilerleyen zamanlarda regli olduysanız ilk 2 gün ara verilmesi tavsiye olur.

LW6090 Zayıflama Hapı kilo vermenize destek bir üründür.Bunun dışında kilo sabitleme yapmadığınız sürece az da olsa tekrar kilo alımı yaşanabilir bunu önlemek içinde istediğiniz kiloya ulaştıktan sonra 1 kutu daha alıp 2 gün arayla içmeniz bunun yanında su içme alışkanlığınızı hiç bırakmamanız tekrar kilo alınmaması için yapılması gereken önlemlerdir. Toplamda kilo sabitleme 2 ayda tamamlanacaktır bu şekilde kilolarınıza elveda diyebilirisiniz. Sağlıklı Zayıflamalar.

LW6090 Zayıflama Hapı kullanırken ağrı kesici kullanabilirsiniz. Görülen herhangi bir zarar ve yan etkisi yoktur. Fakat kullanırken dikkat etmeniz gereken husus iki hap arasında en az 2 saat olmak zorundadır.

Hamile, gebe ve emzirenler kesinlikle zayıflama kapsülü kullanamaz.

Doktorunuza danışmanızda fayda var. Görülen herhangi bir zarar ve yan etkisi yoktur. Fakat kullanırken dikkat etmeniz gereken husus iki hap arasında en az 2 saat olmak zorundadır.

LW6090, içerisindeki vitamin, mineral ve antioksidanlarla sağlıklı bir şekilde kilo verilmesine yardımcı olan bir üründür. Gün içerisinde sizi tok tutar.

 
 
TÜRKİYENİN HER YERİNE ADRESE TESLİM MNG KARGO İLE KAPIDA ÖDEMELİ OLARAK SİPARİŞLERİNİZ GÖNDERİLİR.TOPTAN ALIMLAR İÇİN LÜTFEN BİZİ ARAYINIZ.
BİZİ TERCİH ETTİĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDER SAYGILAR SUNARIZ.
Talep Formu
İsim
Sipariş Miktarı
E-Mail
Telefon
İl
Adres
Mesaj